Рідкі обої. Інструкція до використання.

жидкие обои инструкцияРідкі шпалери - це сучасний оздоблювальний матеріал, призначений для фінішного покриття стін. Виготовляються на основі целюлози, з додаванням шовку, а також клейових і декоративних компонентів.
Основні переваги рідких шпалер:
  • Наносяться без швів
  • Приховують дрібні недоліки стін
  • Не притягують пил
  • Створюють додатковий звуко- та теплоізоляційний шар
  • Можливість проведення поточного ремонту
 
Підготовка стін:
Залежно від матеріалу стіни технологія може дещо відрізнятись Наприклад, гіпсокартон рекомендовано, покривати білим акриловим ґрунтом, потім шпаклівкою та знову проґрунтувати.
Бетонні поверхні, цементно-піщані та глиняні штукатурки покриваються білим або безбарвним акриловим ґрунтом, потім потрібно прошпаклювати стартовою шпаклівкою, яку після висихання знову покрити білим або безбарвним акриловим ґрунтом.
Алкідною емаллю необхідно покрити металеві поверхні (труби, або сталеві конструкції), а також дерев’яні поверхні (в більшості випадків це ДСП, ДВП, МДФ, OSB) після висихання вже можна наносити рідкі шпалери.
 
жидкие обоиПідготовка шпалер:
  1. Додаємо в ємність теплу воду (40°) та суху суміш шпалер ,відповідно пропорціям на упаковці
  2. Перемішуємо суміш до однорідної консистенції руками, щоб не порушити структуру суміші
  3. Залишаємо їх на кілька годин (див. упаковку)
  4. Перед нанесенням знову перемішуємо
  5. Наносимо на стіну пластиковим шпателем
 
Під час нанесення шпалер та після цього –приміщення необхідно провітрювати, це буде сприяти швидшому випаровуванню вологи. Якщо за межами приміщення – холодно та сиро – можна скористатись тепловінтилятором. В середньому строк висихання кімнати – 2 доби.
 
Важливою особливістю та ще одним вагомим плюсом використання рідких шпалер - можливість проводити поточний ремонт покриття, не залишаючи слідів цього ремонту. Справа в тому, що клейовим компонентом в рідких шпалерах є КМЦ, що виявляє властивості оборотності. При рясному розмочуванні КМЦ пластичний і клейкий. При висиханні - він стає твердою речовиною і пов'язує всі компоненти рідких шпалер. Термін експлуатації не впливає на цю властивість.
 
Отже, якщо покриття отримало механічне пошкодження. Для ремонту пошкодженої ділянки досить локально розмочити його водою. Протягом декількох хвилин покриття на розмоченій ділянці стане пластичним, ми розгладжуємо пластичну масу пластиковою теркою і залишаємо відновлену ділянку сохнути.
 
жидкие обои кременчугЯкщо ж покриття - забруднено, - зіпсовану ділянку - розмочуємо, і в пластичній фазі видаляємо забруднену частину покриття. На місце вилученого фрагмента, наноситься і розгладжується необхідна кількість чистого матеріалу. Як правило, в якості матеріалу для відновлення застосовують невикористаний залишок суміші рідких шпалер, висушений, для зручності зберігання, на випадок подібного ремонту.
 
Робота з рідкими шпалерами не викликає складнощів навіть для майстрів-початківців. В результаті вийде ефектне, текстурне і безшовне покриття. Навіть білі або бежеві однотонні шпалери гарні самі по собі. А якщо ви вирішите підібрати незвичайне поєднання рідких шпалер, то зможете створити в інтер'єрі чудовий акцент.
 
Придбати рідкі шпалери Ви можете і в Центрі будматеріалів «Domovoy».
 
Чекаємо на Вас за адресою вул. Лікаря О.Богаєвського, 64 р-н Першої Міської Лікарні
Наверх
Корпоративный сайт "ДОМОВОЙ"
icon panel domovoy min
Интернет-магазин
icon panel eshop min
Интерьер-дизайн
icon panel yellowplane min
Центр кровли и фасада
icon panel ckif min
Отопление и водоснабжение
icon panel vodyanoy min
Бытовая техника
icon panel byt min

Самые интересные новости и советы будут в вашей почте!

Еженедельно только эксклюзивные материалы, новости сети, специальные предложения!