Новинка. Холодний асфальт.

холодный асфальт купить кременчугРоками ми проїжджаємо до свого будинку через суттєвий шмат дороги з ямами на пів колеса машини. Щоразу проголошуємо тераду неприємних усталених виразів і чекаємо, що якийсь дядько-депутат, як чарівник, вирішить всі проблеми.
 

«От був би у мене власний асфальтний завод, то я б миттю залатав всі дорожні ями навколо. Але ж нема, так що ж я можу зробити?!»

А виявляється все вирішується! Технологія холодного асфальту ROCKHALT робить доступним ремонт доріг у будь-яку погоду і для кожного. Все дуже просто: висипав з мішка модифікований асфальт ROCKHALT в ямку, від проїзду автомобілів продукт стає твердішим. Краще приклеювання бітуму до кам'яного матеріалу відбувається через високі характеристики адгезії і пошкодження дорожнього покриття усуваються надовго.

Вуаля! Не чекаємо на чарівників, купуємо холодний асфальт ROCKHALT у Домовому і забуваємо про незручності на дорозі і про частий  ремонт машини.

Придбати холодний асфаль в Кременчуці можливо безпосередньо в нашому інтернет-магазині, або замовити у консультанта по тел. +38 (098) 3088333
Наверх
Корпоративный сайт "ДОМОВОЙ"
icon panel domovoy min
Интернет-магазин
icon panel eshop min
Интерьер-дизайн
icon panel yellowplane min
Центр кровли и фасада
icon panel ckif min
Отопление и водоснабжение
icon panel vodyanoy min
Бытовая техника
icon panel byt min

Самые интересные новости и советы будут в вашей почте!

Еженедельно только эксклюзивные материалы, новости сети, специальные предложения!