Магазин «Домовой». Тепер і на Ревівці!

 

Віднині мешканцям квартир і приватного сектору Ревівського мікрорайону, дачникам, сільським жителям та й усім світловодцям, буде зручно купувати товари для будівництва, ремонту, догляду за житлом, двором, садом чи городом. Адже 1 липня у місті відкрився третій магазин мережі у Світловодську "Домовой".

На площі понад 400 м2 розмістилися відділи загального будівництва, опалення, сантехніки, електрики, лакофарбових виробів, інструментів, відділ водопостачання, поливних систем, господарських товарів тощо. Якщо людина планує будувати чи ремонтувати, то, прийшовши сюди, зможе закрити усі питання: обрати матеріали, інструменти, болти-гайки і так до нескінченості. Для цього не треба блукати магазином, бо відділи розміщені логічно, а в разі потреби допоможуть продавці-консультанти, з’ясувавши, що потрібно.

Магазин укомплектований, але асортимент буде розширюватися відповідно до запитів покупців та внутрішнього моніторингу. "Домовой" — це торговельна мережа, отже, якщо якогось товару немає в одному магазині, його доставлять з іншого, для цього налагоджена система логістики та комунікації між менеджерами і продавцями, а головне — тут чують клієнтів.

У сервісі передбачені: система знижкових карт, яка діє в усіх магазинах мережі, оплачувана доставка товару до дверей, система готівкового розрахунку або POS-термінальної оплати, робота із клієнтами по замовленому товару, акційні товарні пропозиції, можливсть оформлення товару в кредит та інше.

Роман Свердлов, виконавчий директор Торгової мережі "Домовой":

"Сподіваємося, що перш за все, серед населення мікрорайону Ревівка ми виправдуємо їх надії та побажання необхідним асортиментом товару і у стінах Домового даватимемо нашим відвідувачам сервіс вищого рівня. Завдяки уніфікованій системі, наші працівники швидко знайдуть товар, проінформують про нього і запропонують покупцям.

Дякую Всій Команді "Домовой"!

"Домовой" — побудуй мрію разом з нами! Бажаємо вдалих покупок!"

 

Адреса: м. Світловодськ, вул. Змитницька, 2а.

Графік роботи:
понеділок-п’ятниця – 8:00-18:00;
субота – 9:00-17:00; неділя – 9:00-16:00.
Телефон: 0800 210 905
Сайт: domovoy.kr.ua
E-mail: svetlodomovoy@gmail.com
Facebook: facebook.com/Domovoysvetlovodsk

Наверх
Корпоративный сайт "ДОМОВОЙ"
icon panel domovoy min
Интернет-магазин
icon panel eshop min
Интерьер-дизайн
icon panel yellowplane min
Центр кровли и фасада
icon panel ckif min
Отопление и водоснабжение
icon panel vodyanoy min
Бытовая техника
icon panel byt min

Самые интересные новости и советы будут в вашей почте!

Еженедельно только эксклюзивные материалы, новости сети, специальные предложения!